Teak Masa Sandalye Bakım Onarım
teak-bakim-onarim-01Bu uygulamamızda, uzun yıllardır hiç bakımı yapılmamış olan bahçe mobilyaları teak masa, teak sandalyeler ve teak şemsiye direğinin bakım onarımı yapılmıştır.
Yıllardır yağmur ve güneşe maruz kalmaları ve hiç bakım yapılmamaları nedeniyle kötü görünmekte olan teak masa yeniden zımparalanmış, sandalyeler de kırılmış ve çürümüş aksamları teak ağacı ile onarılarak zımparalanmıştır. Tüm onarım ve temizleme işlemleri tamamlandıktan sonra teak bahçe mobilyaları masa, sandalyeler ve şemsiye direği gibi kısımlarına koruyucu ürünü kullanılarak ilk günkü görünümüne kavuşturulmuştur.

Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Life Garden’ın güçlü formülüyle her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Yapmış olduğumuz uygulamada ahşap nefes alır, ahşaba nefes aldırır ve su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.